:: Úvod ::   :: Čo je to WikiDemokracia ? ::   :: Prihlásenie ::   :: Registrácia ::   :: Informácie VEREJNOSŤ Blogy::   :: Podporujem vývoj WD ::Diktujeme RTVS

Cieľ je na dosiahnutie vysielania tém vybranými občanmi v živom vysielaní (1x relácia, 2h, po 20:00, raz týždenne) vo verejnom mediálnom okruhu plateného z našich daní (koncesionárských poplatkov) v RTVS.

Tému a hostí si budú vyberať občania prostredníctvom dole sprístupneného (ak ste overený) online hlasovania.

Hlasovanie a návrh tém/hostí je tajné, pričom sú zoradené podľa 1) počtu hlasov a 2) zo 100 dňovým postupným poklesom SKÓRE.


0. AKCIA - Náš návrh z 1.8.2013 o budúcej zmluve RTVS odmietla z dôvodu "nepreukázania sa kontaktnej osoby ako oprávnenej konať vo veci návrhu". Práve preto realizujeme:

1. AKCIA - Zber oprávnení pre kontaktnú osobu. Vo forme splnomocnenia. Plnú moc je potrebné: Odpoveď RTVS občanom.

 1. 1) vytlačiť  Generátor Plnej moci  Potrebné údaje sa dajú doplniť v "Zmene nastavenia"
 2. 2) podpísať modrým perom
 3. 3) naskenovať (rozlíšenie maximálne 150 DPI formát do formátu .JPG alebo .PDF )
 4. 4) vložiť do systému (súbor nesmie byť väčší ako 0,9 MB)
  Nahrať súbor

  Generátor a nahrávanie funguje len po prihlásení a MUSÍTE BYŤ OVERENÝ.

  Po nahratí uvidíte tlačítko SÚBOR a tam si je možné overiť korektné nahratie splnomocnenia.

  17.9.2013 sme podali návrh zmluvy opäť. Vrátane sprievodného listu s aktuálnym stavom wiki-demokratického hlasovania.  Taktiež s prílohou 150 splnomocnení (50 máme z osobného zberu). V RTVS sa čudovali, že sa s týmto kvantom občianskej podpory ešte nestretli. Naša odpoveď: "Len začíname". Predpokladáme, že aj túto žiadosť p. Mika odmietne, čiže Vás vyzývame k podpisovniu aby nás bolo ešte viac. Pokračujeme v zbere. Ihneď ako príde odpoveď, budeme informovať.Odpoveď RTVS občanom.

  AKTUÁLNE !!!

  9.10.2013 - odpoveď generálneho riaditeľa RTVS Václava Miku. Presne ako sme predpokladali - "nemôže akceptovať" - ignoruje demokraticky zvolené návrhy tém a relácii... Jednoducho RTVS odmieta verejnosť, odmieta svojho zamestnávateľa!!!


  Je nevyhnutné zvýšiť verejný tlak a teda aj počty verejnosti, ktoré sa zapoja do ďalšieho návrhu zmluvy občanov s RTVS. Podpisujte a skenujte Plné moci v nástroji WD - Diktujeme RTVS. Nech je nás ešte viac. Informujte známych.

  WikiDemokracia.org 2012 - 2019